CONTATTI

firma monolit

CONTATTI

MONOLIT MICHAŁ GODLEWSKI
ul. Strzelnicza 12,
18-300 Zambrów
+48 509 149 757
NIP: 723-154-22-65
biuro@monolitokna.pl
www.monolit-okna.pl

CONCESSIONARIA

Ul. Aleja Wojska Polskiego 16
18-300 Zambrów
+48 511 445 628
salon@monolitokna.pl

ORARIO D’APERTURA:
Pon – Pt  08:00 – 16:00



UFFICIO VENDITE POLONIA

DIRETTORE COMMERCIALE
Elżbieta Jemielita
+48 506 956 251
elzbieta.jemielita@monolitokna.pl

 

REPARTO ESPORTAZIONI

CZECHY
Export Manager – Agnieszka Czerwińska
+48 690 981 916
agnieszka.czerwinska@monolitokna.pl

GERMANIA
Kierownik Sprzedaży – Patrycja Han
+48 506 067 519
patrycja.han@monolitokna.pl

LITUANIA
Opiekun Klienta – Olha Taran
+48 577 718 711
olha.taran@monolitokna.pl

ŁOTWA, SŁOWACJA
Opiekun Klienta – Olha Taran
+48 570 516 511
olha.taran@monolitokna.pl

SLOVENIA, CROAZIA
Opiekun Klienta – Aneta Modzelewska
+48 577 719 716
aneta.modzelewska@monolitokna.pl

DIPARTIMENTO
VENDITA DI FONDAZIONI

Product Manager – Bartosz Płotczyk
+48 506 956 223
bartosz.plotczyk@monolitokna.pl

Koordynator Sprzedaży – Marta Fiedorczuk
+48 506 067 495
marta.fiedorczuk@monolitokna.pl

DIPARTIMENTO
SHOPPING

Specjalista ds. zakupów – Magdalena Łada
+48 502 351 534
magdalena.lada@monolitokna.pl

DIPARTIMENTO FINANZA E CONTABILITÀ

FATTURE
Joanna Wodzyńska
joanna.wodzynska@monolitokna.pl

Monika Modzelewska
+48 537 869 694
monika.modzelewska@monolitokna.pl

Elżbieta Godlewska
+48 518 568 812
barbara.godlewska@monolitokna.pl

CAPO CONTABILE
+48 517 249 514

RISORSE UMANE
+48 517 249 514

RECUPERO DEL DEBITO
Monika Modzelewska
+48 537 869 694
monika.modzelewska@monolitokna.pl

REPARTO
LOGISTICA

Logistyk – Anita Stańczyk
+48 511 474 601
logistyka@monolitokna.pl

DIPARTIMENTO
MARKETING

Kierownik ds. Marketingu i Promocji
Georgina Dąbrowska
+48 502 488 729
marketing@monolitokna.pl

REPARTO
RECLAMI

RECLAMI DEI CONCESSIONARI
Ewelina Wierciszewska
+48 570 616 612
ewelina.wierciszewska@monolitokna.pl

MONTAGGI E RECLAMI PRIVATI
+48 501 347 454
detal@monolitokna.pl

Facebook
LinkedIn
YOUTUBE