Kontakt

firma monolit

informacje
kontaktowe

MONOLIT MICHAŁ GODLEWSKI
ul. Strzelnicza 12,
18-300 Zambrów
+48 509 149 757
NIP: 723-154-22-65
biuro@monolitokna.pl
www.monolit-okna.pl

Salon
sprzedaży

Ul. Aleja Wojska Polskiego 16
18-300 Zambrów
+48 511 445 628
salon@monolitokna.pl

GODZINY OTWARCIA:
Pon – Pt  08:00 – 16:00



DZIAŁ SPRZEDAŻY POLSKA

DYREKTOR HANDLOWY
Elżbieta Jemielita
+48 506 956 251
elzbieta.jemielita@monolitokna.pl

 

Dział
EKSPORTU

CZECHY
Export Manager – Agnieszka Czerwińska
+48 690 981 916
agnieszka.czerwinska@monolitokna.pl

NIEMCY
Kierownik Sprzedaży – Patrycja Han
+48 506 067 519
patrycja.han@monolitokna.pl

LITWA
Opiekun Klienta – Olha Taran
+48 577 718 711
olha.taran@monolitokna.pl

ŁOTWA, SŁOWACJA
Opiekun Klienta – Olha Taran
+48 570 516 511
olha.taran@monolitokna.pl

SŁOWENIA, CHORWACJA
Opiekun Klienta – Aneta Modzelewska
+48 577 719 716
aneta.modzelewska@monolitokna.pl

Dział
sprzedaży podwalin

Product Manager – Bartosz Płotczyk
+48 506 956 223
bartosz.plotczyk@monolitokna.pl

Koordynator Sprzedaży – Marta Fiedorczuk
+48 506 067 495
marta.fiedorczuk@monolitokna.pl

Dział
zakupów

Specjalista ds. zakupów – Magdalena Łada
+48 502 351 534
magdalena.lada@monolitokna.pl

Dział FINANSOWO-KSIĘGOWY

FAKTURY
Joanna Wodzyńska
joanna.wodzynska@monolitokna.pl

Monika Modzelewska
+48 537 869 694
monika.modzelewska@monolitokna.pl

Elżbieta Godlewska
+48 518 568 812
barbara.godlewska@monolitokna.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA
+48 517 249 514

KADRY
+48 517 249 514

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI
Monika Modzelewska
+48 537 869 694
monika.modzelewska@monolitokna.pl

DZIAŁ
LOGISTYKI

Logistyk – Anita Stańczyk
+48 511 474 601
logistyka@monolitokna.pl

DZIAŁ
marketingu

Kierownik ds. Marketingu i Promocji
Georgina Dąbrowska
+48 502 488 729
marketing@monolitokna.pl

DZIAŁ
reklamacji

REKLAMACJE DEALERÓW
Ewelina Wierciszewska
+48 570 616 612
ewelina.wierciszewska@monolitokna.pl

MONTAŻE I REKLAMACJE OSOBY PRYWATNE
+48 501 347 454
detal@monolitokna.pl

Facebook
LinkedIn
YOUTUBE