NOWA ERA DRZWI PRZESUWNYCH – SMART-SLIDE NEO

 SMART – SLIDE NEO

Marzysz o drzwiach przesuwnych, które łączą optyczną lekkość z niezawodnością? Pragniesz więcej światła w swoim wnętrzu i panoramicznego widoku na otaczającą Cię przestrzeń? Chciałbyś, aby obsługa drzwi była intuicyjna, a przestrzeń w Twoim domu była optymalnie wykorzystana? Poznaj Smart-slide Neo z oferty Monolitu – rewolucyjne drzwi przesuwne, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Smart-slide NEO, które proponuje Monolit, to harmonijne połączenie nowoczesnego skandynawskiego designu z optyczną lekkością. Minimalistyczny wygląd osiągnięto między innymi dzięki prostym i symetrycznym kształtom, ultra-cienkim a zarazem wyrazistym przylgom oraz niezwykle wąskim profilom. Ich cienka rama i duże przeszklenia (możliwość przeszklonej konstrukcji nawet o wymiarach 6 x 2,5 m) zapewniają jeszcze lepsze doświetlenie pomieszczeń a wręcz stwarzają wrażenie, jakby granica między wnętrzem a otoczeniem zupełnie zniknęła. Drzwi te stanowią elegancką ozdobę każdego wnętrza.

Produkt został stworzony, aby zapewnić odbiorcom maksymalny komfort użytkowania. Dzięki zaawansowanym mechanizmom przesuwania, otwieranie i zamykanie drzwi jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Lekki, płynny ruch otwierania i zamykania następuje przy minimalnym wysiłku. Ponadto specjalistyczne okucia zapewniają, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez oporu przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji. Co więcej, Smart-slide NEO od Monolitu to produkt stworzony z myślą o trwałości a niezawodność jest priorytetem. Stabilne oparcie i prowadzenie wózków jezdnych umożliwia bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

Drzwi przesuwne Smart-slide NEO to także optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki swojemu mechanizmowi przesuwania nie powodują wnikania skrzydła ruchomego do wnętrza pomieszczenia. Dzięki temu możesz wykorzystać więcej miejsca w swoim wnętrzu. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestronność i funkcjonalność.

W serii Smart-slide NEO dostępne są nie tylko rozwiązania dla drzwi tarasowych. System ten znakomicie sprawdzi się również w kuchni, w formie lekkich i łatwych w obsłudze przesuwnych okien. Skrzydło po otwarciu bez oporu sunie na wózkach a funkcja blokady w dowolnym położeniu to doskonała alternatywa dla uchyłu i ogranicznikach w tradycyjnych oknach.

 Sprawdź i przekonaj się jak Smart-slide NEO z oferty firmy Monolit może odmienić Twoje wnętrze i sprawić, że stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i stylowe.

Czytaj również

Facebook
LinkedIn
YOUTUBE