15 LAT MONOLIT

Jubileuszowa uroczystość z okazji 15-lecia firmy MONOLIT odbyła się 21 stycznia w hotelu Warszawianka w Jachrance. Uczestniczyło w niej prawie 500 osób, a wśród nich partnerzy biznesowi firmy z Polski i Europy, którzy razem z pracownikami zakładu oraz zaproszonymi gośćmi świętowali tę wyjątkową okazję.

Bohaterem uroczystości był Właściciel firmy MONOLIT Pan Michał Godlewski. W okolicznościowym wystąpieniu Pan Michał Godlewski przedstawił najważniejsze wydarzenia z historii przedsiębiorstwa. Podziękował także wszystkim, którzy w przeszłości i obecnie wywierali i wywierają istotny wpływ na dzisiejszy kształt firmy Monolit.

Galę jubileuszową poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Filip Chajzer, a gwiazdą wieczoru była piosenkarka Patrycja Markowska, której niezwykły koncert uświetnił całe wydarzenie.

Patrząc na rozmach jubileuszu oraz obecność na uroczystości tak wielu kontrahentów z różnych krajów Europy, trudno nie zgodzić się ze słowami Właściciela MONOLIT, który powiedział, iż Czas jest przyjacielem znakomitego przedsiębiorstwa, a wrogiem miernego. Bez wątpienia firma MONOLIT wykorzystała swój czas pracując przez 15 lat nad wysoką jakością marki. Możemy z dumą powiedzieć, że wielu partnerów postrzega nas przez pryzmat intensywnego rozwoju, który mimo tak silnej konkurencji jest bardzo dynamiczny”.

Czytaj również

Facebook
LinkedIn
YOUTUBE