ZGRZEW V-PERFECT

Znakiem rozpoznawczym marki MONOLIT od początku jej istnienia jest profesjonalizm na który składa się wysoka jakość i innowacyjność. Kolejnym krokiem w stronę Klientów jest wdrożenie najnowocześniejszej technologii zgrzewania profili.

Technologia zgrzewu V-Perfect pozwala na idealne połączenie profili i uzyskanie tzw. cienkich zgrzewów. V-Perfect całkowicie eliminuje powstawanie wypływek w procesie łączenia profili i doskonali kontrolę docisku zgrzewu. Wszystko to sprawia, że przed firmą MONOLIT pojawiają się nowe możliwości w tworzeniu jeszcze bardziej estetycznych i designerskich produktów.

V-Perfect nadaje stolarce PVC wiele pozytywnych cech estetycznych:

  • Ponieważ perfekcja w zgrzaniu zapewnia estetykę nigdy wcześniej nieosiąganą przez PVC.
  • Ponieważ brak ograniczeń kształtów zgrzewania pozwala nie malować wypływki w narożu po jego połączeniu, dzięki czemu po paru latach estetyka okien dalej pozostaje taka sama.
  • Ponieważ, dzięki tej oryginalnej technologii, projektanci, architekci, oraz producenci profili mają nieograniczoną swobodę.

Czytaj również

ZGRZEW V-PERFECT

Znakiem rozpoznawczym marki MONOLIT od początku jej istnienia jest profesjonalizm na który składa się wysoka jakość i innowacyjność. Kolejnym krokiem w stronę Klientów jest wdrożenie

czytaj więcej »
PRODUKCJA ALUMINIUM

PRODUKCJA ALUMINIUM

Już produkujemy okna, drzwi i fasady z profili systemu Ponzio Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych,

czytaj więcej »
pl_PLPolish