Technolog

Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Lokalizacja: Zambrów ul. Strzelnicza 12

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie technologiczne zleceń produkcyjnych;
  • wsparcie partnerów biznesowych wiedzą technologiczną;
  • współpraca z działem handlowym i produkcyjnym;
  • przygotowywanie wycen dla klientów firmy.

WYMAGANIA:

  • mile widziane wykształcenie techniczne;
  • biegła znajomość obsługi komputera;
  • zdolności planistyczne i organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Aplikacje (C.V. oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres rekrutacja@monolitokna.pl z adnotacją „Technolog”, bądź dostarczyć do Działu Personalnego Firmy.

Zapewniamy poufność podań.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy dostępnej pod adresem:

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf