MAGAZYNIER

Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

-przyjmowanie i wydawanie towarów dostarczanych do magazynu

-prowadzenie dokumentacji magazynowej

-sprawdzanie przyjętego towaru pod względem ilościowym oraz jakościowym

-dbanie o prawidłowy obrót towaru na magazynie

-prace porządkowe na magazynie

-realizowanie bieżących zadań związanych z pracą magazynu

Oczekiwania:

-uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone przez UDT

-doświadczenie

-dobra organizacja pracy

-umiejętność pracy w zespole

-uczciwość i zaangażowanie

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-możliwość rozwoju zawodowego

Wyślij CV lub odwiedź nas osobiście.

Kontakt:
e-mail: rekrutacja@monolitokna.pl
osobiście: Zambrów, ul. Strzelnicza 12

Zapewniamy poufność podań.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy dostępnej pod adresem:

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf