Pracownik fizyczny działu załadunku

Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Lokalizacja: Zambrów ul. Strzelnicza 12

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca fizyczna w dziale załadunku;
  • staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
  • dbanie o ład i porządek na magazynie okien.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku min. 6 miesięcy;
  • odpowiedzialność, obowiązkowość;
  • rzetelne podejście do wykonywania powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Aplikacje (C.V. oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres rekrutacja@monolitokna.pl z adnotacją „Pracownik fizyczny działu załadunku”, bądź dostarczyć do Działu Personalnego Firmy.

Zapewniamy poufność podań.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy dostępnej pod adresem:

Откликнуться на эту вакансию

Поддерживаемые типы файлов: .pdf, .doc, .docx, .rtf