Pracownik działu księgowego

Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Lokalizacja: Zambrów ul. Strzelnicza 12

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • terminowe wprowadzanie do bazy danych dokumentów księgowych oraz przetwarzanie dokumentów księgowych;
  • bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych;
  • dekretowanie i księgowanie wybranych dokumentów księgowych pod okiem przełożonego;
  • czynny udział w zakończeniu miesiąca podatkowego.

WYMAGANIA:

  • co najmniej podstawowe doświadczenie w pracy w księgowości na Księgach Rachunkowych;
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • znajomość obsługi programów komputerowych (w tym MS Office);
  • sumienność, rzetelność, komunikatywność, samodzielność, dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dynamiczne podejścia do zadań i nowych technologii;
  • wielozadaniowość i bardzo dobra organizacja pracy;

MILE WIDZIANE:

  • znajomość obsługi programów Symfonia i ENOVA.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • dostęp do szkoleń branżowych;
  • wsparcie innych pracowników.

Aplikacje (C.V. oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres rekrutacja@monolitokna.pl z adnotacją „Pracownik działu księgowego”, bądź dostarczyć do Działu Personalnego Firmy.

Zapewniamy poufność podań.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy dostępnej pod adresem:

Откликнуться на эту вакансию

Поддерживаемые типы файлов: .pdf, .doc, .docx, .rtf