MONTER SKŁADACZ OKIEN

Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Lokalizacja: Zambrów ul. Strzelnicza 12

Firma MONOLIT PRODUCENT DRZWI I OKIEN PCV poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko MONTER SKŁADACZ OKIEN

Zakres obowiązków:

– staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

– przestrzeganie norm jakości wytwarzanych produktów

-wykonywanie określony prac produkcyjnych, uzależnionych od przydzielonego stanowiska pracy, np. cięcie, obróbka, składanie elementów czy okuwanie

-obsługa maszyn na danym stanowisku

-sprawdzanie zgodności poszczególnych elementów z otrzymaną specyfikacją

-dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy

-współpraca z zespołem, technologiem i kierownikiem produkcji

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie na stanowisku monter/ składacz okien

– odpowiedzialność, obowiązkowość

– rzetelne podejście do wykonywania powierzonych zadań

– umiejętność pracy w zespole

– sumienność, rzetelność, skrupulatność, dbałość o szczegóły

Oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-możliwość rozwoju

-atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij CV lub odwiedź nas osobiście.

Kontakt:
e-mail: rekrutacja@monolitokna.pl
osobiście: Zambrów, ul. Strzelnicza 12

Zapewniamy poufność podań.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy dostępnej pod adresem:

Откликнуться на эту вакансию

Поддерживаемые типы файлов: .pdf, .doc, .docx, .rtf