Elektromechanik

Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Lokalizacja: Zambrów ul. Strzelnicza 12

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę, zgłaszanie kierownictwu poważniejszych awarii,
  • Dokonywanie przeglądów oraz napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu,
  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji,
  • Identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie zakładu.
  • Zapewnieniu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej
  • Udział w projektach modernizacyjnych
  • Analiza przyczyny awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Remont podzespołów, stanowiących moduły zapasowe do maszyn
  • Uczestnictwo w testach nowych artykułów
  • Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu,
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, precyzja oraz zdolność pracy w zespole
  • Wykształcenie techniczne, zbieżne ze stanowiskiem (mechaniczne lub elektryczne),
  • Uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji,
  • Znajomość elektroniki, układów pneumatycznych, układów hydraulicznych,
  • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych na maszynach,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z automatyki (diagnoza awarii),
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie 2-brygadowym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Aplikacje (C.V. oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres rekrutacja@monolitokna.pl z adnotacją „Praca elektromechanik”, bądź dostarczyć do Działu Personalnego Firmy.

Zapewniamy poufność podań.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy dostępnej pod adresem:

Откликнуться на эту вакансию

Поддерживаемые типы файлов: .pdf, .doc, .docx, .rtf