JUBILEUSZ 30-LECIA SYSTEMÓW ALUMINIOWYCH

Mieliśmy niesamowitą przyjemność spędzić czwartkowy wieczór w wyjątkowym gronie, gdzie główną „postacią” był Procural! To był czas pełen śmiechu, inspirujących rozmów i niezapomnianych chwil, które na długo zapadną w naszej pamięci.

Nasi przedstawiciele, przed kilkoma minutami odebrali nagrodę od Procural za 🥇 1. miejsce 🥇 w rankingu na najbardziej dynamiczny rozwój w systemach aluminiowych. Bardzo dziękujemy za docenienie i tak ważne wyróżnienie.

Z okazji 30-lecia Systemów Aluminiowych, jeszcze raz chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia! Procural -Sto lat pełnych pasji, wytrwałości i kolejnych sukcesów, które z pewnością będą Wam towarzyszyć. Niech każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego i przynosi jeszcze więcej powodów do dumy!

Pragniemy również wyrazić naszą wdzięczność za dotychczasową współpracę. Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i otwartość to cechy, które czynią pracę z Wami prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy, że jesteście ważną częścią naszej Monolitowej społeczności!

 

Читайте также

Facebook
LinkedIn
YOUTUBE