Kilka zdań o naszej firmie


Poprzez przemyślaną politykę firmy, pełni pasji i zaangażowania, konsekwentnie dążymy do efektywnego rozwoju zarówno naszego jak i naszych klientów, ponieważ klient i my to jeden organizm. Głęboko wierzymy, że taka filozofia jest gwarancją naszych wspólnych sukcesów w przyszłości.

Firma MONOLIT Michał Godlewski powstała we wrześniu 2007 r., w miejscowości Zambrów woj. Podlaskie . Działalność swoją rozpoczynała w szczególnie trudnych warunkach ze względu na bardzo silną ekspansję spółek konkurencyjnych. Początkowo firma prowadziła wyłącznie działalność handlową, jednak w 2014 roku rozpoczęła własną produkcję okien elewacyjnych oraz drzwi zewnętrznych PVC. Związane to było z przeprowadzeniem szeregu inwestycji na Terenach Inwestycyjnych Miasta Zambrów, w tym wzniesienie hal produkcyjnych, oraz wyposażenia ich w nowoczesny park maszynowy, w którego skład weszły urządzenia znane oraz cenione przez branżowych producentów (m.in. FIMTEC-POLSKA, URBAN, HOLLINGER), wraz z przyłączem socjalno- biurowym oraz magazynowym. Kolejne lata przyczyniły się do unowocześnienia i rozbudowy działalności, co pozwoliło w rezultacie rozszerzyć asortyment produktów oferowanych przez firmę o okna dachowe, drzwi zewnętrzne stalowe, parapety, moskitiery oraz bramy garażowe. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu firma jest w stanie oferować produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem parametrów jakościowych jak i funkcjonalnych. Obecnie przedsiębiorstwo posiada fachowy personel i nowoczesny tabor samochodowy.

Najwyższym priorytetem jest dostarczenie na rynek produktów wysokiej klasy oraz zaspokojenie w optymalny sposób potrzeb klientów, którzy coraz większą wagę przywiązują do parametrów jakościowych oraz funkcjonalnych nabywanych produktów.

Warto podkreślić, iż wraz z rozkwitem firmy MONOLIT, następował jej rozwój nie tylko pod kątem technologicznym, ale także produktowym. Klienci firmy ciągle wychodzą z nowymi pomysłami, dlatego firma wprowadza na rynek nowe rodzaje okien oraz drzwi

Nasza historia

01.09.2007 r.

Rozpoczęcie działalności

Otwieramy działalność handlową

01.09.2007 r.

2.10.2007 r.

Pierwsi pracownicy

Do naszej firmy dołączają pierwsi pracownicy

14.09.2012 r.

Przygotowujemy się do produkcji

Kupiliśmy teren pod budowę fabryki

14.09.2012 r.

02.01.2015 r.

Otwieramy produkcję okien

Dołączyliśmy do elitarnego grona producentów

30.01.2017 r.

Otwieramy kolejną halę

Lista klientów się powiększa, powiększamy przestrzeń do produkcji okien

30.01.2017 r.

16.03.2017 r.

Otwieramy fabryczny salon sprzedaży w Zambrowie

Intensywny rozwój wymaga wsparcia sprzedaży

10.01.2019 r.

Ruszamy z produkcją aluminium

Wychodząc naprzeciw klientom otwieramy produkcję okien i drzwi z aluminium

10.01.2019 r.

Nasze atuty

INNOWACYJNOŚĆ

Innowacyjny i inteligentny rozwój to podstawa naszej strategii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były kojarzone z wysoką jakością i najnowszymi technologiami. Skupiamy naszą uwagę przede wszystkim na kliencie i jego potrzebach, które są często inspiracją do ulepszania naszych produktów. Wiemy, w którą stronę podążać, znamy nasze cele. Dzięki temu dalej możemy się intensywnie rozwijać i rozszerzać naszą ofertę.

NIEZAWODNOŚĆ

Wybierając naszą firmę decydują się Państwo na doskonały produkt i profesjonalną obsługę. Starannie dobieramy najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne, aby osiągnąć najlepszą jakość, która zapewni 100% satysfakcję z zakupu i użytkowania naszych okien.

PARTNERSTWO

Podstawą sukcesu jest dla nas ciągły i intensywny kontakt z klientem, ponieważ tylko to pozwala na uzyskanie efektu synergii wspólnych działań.

ELASTYCZNOŚĆ

Naszą mocną stroną jest elastyczność. Dzięki szybko podejmowanym decyzjom jesteśmy w stanie niemal natychmiast reagować na oczekiwania klientów oraz trendy rynkowe.