Otwarcie nowego salonu sprzedaży w Białymstoku

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma Monolit - Producent Okien I Drzwi PCV z Zambrowa - wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i otwiera Fabryczny Salon Sprzedaży Okien i Drzwi. Serdecznie zapraszamy do Centrum Handlowego FASTY w Białymstoku.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym wyrobem klienta detalicznego na terenie miasta oraz okolic, a także innymi produktami stolarki okiennej i drzwiowej, postanowiliśmy otworzyć miejsce, gdzie każdy klient znajdzie fachową pomoc, bogatą ekspozycję, profesjonalny i darmowy pomiar oraz precyzyjny i solidny montaż sprzedawanych produktów.

Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić jak najwyższą jakość okien i drzwi pcv, a także bardzo konkurencyjny czas realizacji zleceń. Jesteśmy także w posiadaniu bardzo dużego magazynu stalowych drzwi zewnętrznych, co umożliwia zaoferowanie klientom wyboru spośród kilkunastu modeli drzwi dostępnych od ręki i dostarczenie tego produktu do klienta nawet tego samego dnia.

W Salonie nasi klienci w miłej atmosferze mogą zapoznać się z bogatą ofertą :
- kilku systemów profili okiennych, w zależności od potrzeb, gustu i wymagań,
- kilkudziesięciu modeli drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych,
- bram garażowych,
- parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
- dodatków okiennych, między innymi: rolety czy moskitiery.

Nasi przedstawiciele w Salonie oraz pracujący w terenie, pomogą Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania dotyczące stolarki okiennej i drzwiowej dostosowane do Państwa potrzeb. Biorąc pod uwagę fakt, że w naszej branży spotyka się bardzo duży problem niewłaściwego montażu okien i drzwi, nasza firma zainwestowała w doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników do montażu stolarki. Ma to na celu zapewnienie 100 % satysfakcji naszym klientom.

Ponadto jako producent jesteśmy w stanie zaoferować liczne promocje i rabaty, a przy dużym asortymencie pozwala nam to na zagwarantowanie wyrobów na każdą kieszeń.

Jeszcze raz zapraszamy do nowo otwartego Salonu Sprzedaży Okien I Drzwi firmy Monolit w Centrum Handlowym FASTY lub kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami tel.: 504 157 889.

Related Articles

Innowacyjna stolarka PCV