Nowa technologia cienkich zgrzewów V-Perfect

Nowa technologia cienkich zgrzewów V-Perfect

Znakiem rozpoznawczym marki MONOLIT od początku jej istnienia jest profesjonalizm na który składa się wysoka jakość i innowacyjność. Kolejnym krokiem w stronę Klientów jest wdrożenie najnowocześniejszej technologii zgrzewania profili.

 

Technologia zgrzewu V-Perfect pozwala na idealne połączenie profili i uzyskanie tzw. cienkich zgrzewów. V-Perfect całkowicie eliminuje powstawanie wypływek w procesie łączenia profili i doskonali kontrolę docisku zgrzewu. Wszystko to sprawia, że przed firmą MONOLIT pojawiają się nowe możliwości w tworzeniu jeszcze bardziej estetycznych i designerskich produktów.

 

V-Perfect nadaje stolarce PVC wiele pozytywnych cech estetycznych:

Ponieważ perfekcja w zgrzaniu zapewnia estetykę nigdy wcześniej nieosiąganą przez PVC.
Ponieważ brak ograniczeń kształtów zgrzewania pozwala nie malować wypływki w narożu po jego połączeniu, dzięki czemu po paru latach estetyka okien dalej pozostaje taka sama.
Ponieważ, dzięki tej oryginalnej technologii, projektanci, architekci, oraz producenci profili mają nieograniczoną swobodę.

 

Premier Mateusz Morawiecki odwiedza naszą fabrykę

W czasie panującej na całym świecie pandemii koronawirusa wiele firm stanęło na skraju przepaści. Nasza firma planuje zamiast zwalniać pracowników – zatrudniać nowych. Poszukujemy też nowych rynków zbytu w związku z rosnącą produkcją. Zostaliśmy zauważeni nawet przez Premiera Mateusza Morawieckiego który wraz z Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Daszyńska-Muzyczka w dniu 21-05-2020 osobiście odwiedzili naszą firmę.